Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 165 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Runt (2021) me Titra Shqip

Runt (2021) me Titra Shqip

Good kids. Bad decisions.Oct. 01, 2021Unknown95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të lënë pas dore dhe të pambikëqyrur, një grup maturantësh të shkollës së mesme tërhiqen në një cikël rënie të dhunës.

Runt (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Runt
Vlerësimi IMDb 8.1 79 vota
Vlerësimi TMDb 9 1 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Life Ahead 2020
Fear of Rain 2021
Oxygen (2021)
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
Funny People (2009) me Titra Shqip
The Usual Suspects 1995
One More Kiss 1999
Honey 2 (2011) me Titra Shqip
Joe Bell (2021) me Titra Shqip
Danny Boy (2021) me Titra Shqip
Frontier(s) 2007
The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip