Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
Seven Years in Tibet (1997) me Titra Shqip

Seven Years in Tibet (1997) me Titra Shqip

Në fund të botës filloi udhëtimi i tij i vërtetë.Sep. 12, 1997USA136 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Alpinisti Harrer, i simpatisë pro-naziste, në vitin 1939 braktisi gruan e tij shtatzënë për të shkuar në Tibet me qëllim që të ngjitej në një nga majat e Himalajeve, por u kap rob nga britanikët. Pas disa vitesh burg ai arrin të arratiset dhe duke u ngjitur në Himalajet arrin në Tibet. Dalai Lama dëshiron të takojë austriakun biond dhe të dy fillojnë një miqësi.

Seven Years in Tibet (1997) me Titra Shqip
Seven Years in Tibet (1997) me Titra Shqip
Seven Years in Tibet (1997) me Titra Shqip
Titulli origjinal Seven Years in Tibet
Vlerësimi IMDb 7.1 136,947 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 2,091 vota

Regjizori

Aktorët

Brad Pitt isHeinrich Harrer
Heinrich Harrer
David Thewlis isPeter Aufschnaiter
Peter Aufschnaiter
BD Wong isNgawang Jigme
Ngawang Jigme
Mako isKungo Tsarong
Kungo Tsarong
Lhakpa Tsamchoe isPema Lhaki
Pema Lhaki
Duncan Fraser isBritish Officer
British Officer
Victor Wong isChinese 'Amban'
Chinese 'Amban'
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Buddy Games 2020
RED (2010) me Titra Shqip
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Natasha 2007
Glass Jaw (2018) me Titra Shqip
Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip
Hard Hit (2021) me Titra Shqip
In Good Company (2004) me Titra Shqip
After.Life (2009) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)