Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 313 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Sleeping Beauties (2017) me Titra Shqip

Sleeping Beauties (2017) me Titra Shqip

Një përrallë erotike.Jul. 27, 2017USA81 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E zgjuar nga një mallkim pas 400 vjetësh, Bukuroshja e Fjetur (Sarah Hunter) mrekullohet me mrekullitë e shekullit të ri. Ajo bie në dashuri me një arkitekt të famshëm i cili po punon për të restauruar kështjellën ku ajo dikur jetonte, por zbulon se ka armiq që komplotojnë kundër saj. Duke iu dorëzuar dëshirave të saj seksuale të ngulitura prej kohësh, Bukuroshja nuk mund t’i rezistojë përparimeve epshore të burrave dhe grave dhe pas 400 vjetësh, ajo është gati të eksplorojë gjithçka dhe këdo!

Sleeping Beauties (2017) me Titra Shqip
Sleeping Beauties (2017) me Titra Shqip
Sleeping Beauties (2017) me Titra Shqip
Sleeping Beauties (2017) me Titra Shqip
Sleeping Beauties (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sleeping Beauties
Vlerësimi IMDb 3.2 293 vota
Vlerësimi TMDb 4.2 9 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Diary of a Nymphomaniac (2008) me Titra Shqip
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
The Last Shift 2020
Make It Happen 2008
The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) me Titra Shqip
Soul (2020)
The Boss Baby (2017) me Dublim Shqip
Happy (2015) me Titra Shqip
The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip
Lust, Caution (2007) me Titra Shqip