Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
So Undercover (2012) me Titra Shqip

So Undercover (2012) me Titra Shqip

Njihuni me armën e re sekrete të FBI-sëDec. 06, 2012USA94 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E punësuar nga FBI për një operacion të fshehtë në një vëllazëri të kolegjit, Molly Morris (Miley Cyrus) duhet të shndërrohet nga një detektiv privat i ashpër dhe i zgjuar në një vajzë të sofistikuar  kolegji për të mbrojtur vajzën e një ish-shefi. Me shumë të dyshuar në listën e saj, Molly zbulon papritur se jo të gjithë janë ata që duken, përfshirë edhe veten.

So Undercover (2012) me Titra Shqip
So Undercover (2012) me Titra Shqip
So Undercover (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal So Undercover
Vlerësimi IMDb 5 19,983 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 977 vota

Regjizori

Tom Vaughan
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)
Happiest Season 2020
Turn Me On, Dammit! (2011) me Titra Shqip
The Stand In (2020)
Resident Evil: Welcome to Raccoon City 2021 me Titra Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
F9 (2021) me Titra Shqip
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
Jay and Silent Bob Strike Back (2001) me Titra Shqip
American Ninja 5 1993
The Little Hours (2017) me Titra Shqip
Boss Level (2021) me Titra Shqip