Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 147 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
The Blue Room (2014) me Titra Shqip

The Blue Room (2014) me Titra Shqip

May. 16, 2014France76 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një burrë e një grua, të dashuruar në fshehtësi, vetëm në një dhomë. E dëshirojnë njëri-tjetrin, e duan dhe madje edhe e kafshojnë. Në muzg, nuk janë më asgjë. Të paktën burri mendonte se nuk ishin asgjë. Tani, nën hetimin e policisë dhe gjykatës, për çfarë akuzohet ai?

The Blue Room (2014) me Titra Shqip
The Blue Room (2014) me Titra Shqip
The Blue Room (2014) me Titra Shqip
The Blue Room (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal La chambre bleue
Vlerësimi IMDb 6.3 3,391 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 88 vota

Regjizori

Aktorët

Mathieu Amalric isJulien Gahyde
Julien Gahyde
Léa Drucker isDelphine Gahyde
Delphine Gahyde
Stéphanie Cléau isEsther Despierre
Esther Despierre
Laurent Poitrenaux isLe juge d'instruction
Le juge d'instruction
Serge Bozon isLe gendarme
Le gendarme
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Breaking the Surface (2006) me Titra Shqip
Out of Time (2003)
The Brothers Bloom (2008) me Titra Shqip
Be Good or Be Gone (2021) me Titra Shqip
Highway to Havasu (2017) me Titra Shqip
Christmas on Ice 2020
Beneath a Sea of Lights 2020
Cinderella (2021) me Titra Shqip
Lethal Seduction (2015) me Titra Shqip
Ask Bu Mu? (2018) me Titra Shqip
Cherry 2021
Hit & Run (2012) me Titra Shqip