Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 174 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
The Human Contract (2008) me Titra Shqip

The Human Contract (2008) me Titra Shqip

I lidhur nga dëshira.Sep. 12, 2008USA107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Los Anxhelos, Julian Wright ndahet nga gruaja e tij kur takon Majkëllin joshëse dhe të pafrenuar, me të cilin lidhet brenda pak ditësh. Kompania për të cilën Julian punon si drejtor kreativ është gati për t’u blerë nga një shumëkombëshe e madhe dhe mbyllja e marrëveshjes varet nga idetë e tij dhe ruajtja e vlerave tradicionale: faktorë që e shtyjnë burrin të lërë mënjanë idenë e divorcit. Shtimi i tensionit dhe stresit janë edhe disa probleme familjare që lidhen me kujtimet e fëmijërisë dhe bashkëshortin abuziv të motrës. Bilanci i Julianit shfaqet gjithnjë e më në rrezik…

The Human Contract (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Human Contract
Vlerësimi IMDb 5.1 2,165 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 43 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rose Island 2020
CQ 2001
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Highway to Havasu (2017) me Titra Shqip
Private Tutor Advanced Course (2016) me Titra Shqip
Lead Us Not Into Temptation (2011) me Titra Shqip
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
Cruel Intentions 2 2000
Grey Owl (1999) me Titra Shqip
Sniper 1993 me Titra Shqip
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
The Red Thread (2016) me Titra Shqip