Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4doodstream.com
This Is 40 (2012) me Titra Shqip

This Is 40 (2012) me Titra Shqip

Një lloj vazhdimi i "Knocked Up"Dec. 20, 2012USA134 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi u martuan dhe filluan një familje, Debbie (Leslie Mann) dhe Pete (Paul Rudd) po përballen me mundimet tragjikomike të martesës së tyre kur gjendja e tyre financiare fillon të ligështohet për shkak të valës së etiketës diskografike të Pete. Kështu Debbie e gjen veten duke përballuar të gjitha shpenzimet e shtëpisë, duke mbuluar buxhetin e familjes me të ardhurat nga butiku i saj i modës, në të cilin punojnë bukuroshja Desi (Megan Fox) dhe Jodi.

This Is 40 (2012) me Titra Shqip
This Is 40 (2012) me Titra Shqip
This Is 40 (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal This Is 40
Vlerësimi IMDb 6.2 133,673 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 1,735 vota

Regjizori

Joel Kramer
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mission: Possible 2021
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
The Starling (2021) me Titra Shqip
The Kissing Booth (2018) me Titra Shqip
Pretty Cool Too (2007) me Titra Shqip
The Mule (2014) me Titra Shqip
Rush Hour 1998
It Takes Three (2021) me Titra Shqip
Shrek (2001) me Dublim Shqip
Exploits of a Young Don Juan (1986) me Titra Shqip
Turn Me On, Dammit! (2011) me Titra Shqip