Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 53 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4doodstream.com
Tomorrow Never Dies (1997) me Titra Shqip

Tomorrow Never Dies (1997) me Titra Shqip

E djeshmja është një kujtim. E sotmja është histori. E nesërmja është në duart e një njeriu.Dec. 11, 1997United Kingdom119 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Agjenti në shërbim të Madhërisë së saj Britanike këtë herë duhet të luftojë me Elliot Carver, pronarin e pamëshirshëm të satelitëve të komunikimit dhe të përditshmes Tomorrow, e cila shet njëqind milionë kopje. Synimi i tij është të manipulojë ngjarjet dhe, për ta filmuar atë me televizorët e tij, ai bën gjithçka për të shkaktuar Luftën e Tretë Botërore. James Bond provon gjithçka që të përpiqet të prishë komplotet e errëta të Carver.

Tomorrow Never Dies (1997) me Titra Shqip
Tomorrow Never Dies (1997) me Titra Shqip
Tomorrow Never Dies (1997) me Titra Shqip
Tomorrow Never Dies (1997) me Titra Shqip
Tomorrow Never Dies (1997) me Titra Shqip
Tomorrow Never Dies (1997) me Titra Shqip
Tomorrow Never Dies (1997) me Titra Shqip
Tomorrow Never Dies (1997) me Titra Shqip
Tomorrow Never Dies (1997) me Titra Shqip
Tomorrow Never Dies (1997) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tomorrow Never Dies
Vlerësimi IMDb 6.5 187,562 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 2,279 vota

Regjizori

Aktorët

Pierce Brosnan isJames Bond
James Bond
Jonathan Pryce isElliot Carver
Elliot Carver
Teri Hatcher isParis Carver
Paris Carver
Ricky Jay isHenry Gupta
Henry Gupta
Götz Otto isStamper
Stamper
Samantha Bond isMiss Moneypenny
Miss Moneypenny
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kong: Skull Island 2017
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
Perfect Creature 2007
PAW Patrol: The Movie (2021) me Titra Shqip
Cosmic Sin 2021
Knight and Day (2010)
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip
Skinwalker Ranch (2013) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
Desperado (1995) me Titra Shqip
Frailty (2001) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip