Bullets (2021) me Titra Shqip

Bullets (2021) me Titra Shqip

Jan. 08, 2021
Vlerësimi juaj: 0
9.4 5 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 08, 2021

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Bullets është një serial aksion origjinal i MX Player që shfaq Sunny Leone dhe Karishma Tanna si Tina dhe Loo në rolet kryesore. Aktorët mbështetës janë Vivek Vaswani, Deepak Tijori, Amaan F Khan dhe Taaha Shah në të cilin Meherzan Mazda shfaqet në një rol kameo. Historia bazohet në dy gra të guximshme që janë në mision për të mbledhur prova për t’iu kundërvënë marrëveshjes së paligjshme të armëve midis dy vendeve. Seriali është plot me skena të luftimeve trup me trup, shumë armë dhe skena plumbash fluturues në të cilat të dy gratë gjenden të kapura mes tyre. Tronditja vjen kur ato luftojnë për të mbijetuar dhe rrezikojnë të ndryshojnë lojën.

Bullets (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bullets
Vlerësimi TMDb 5 1 vota
Transmetuar në dt: Jan. 08, 2021
Përfunduar në dt: Jan. 08, 2021
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 20 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Pacific 2010
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Gomorrah (2014) me Titra Shqip
The Falcon and the Winter Soldier 2021
Narcos (2015) me Titra Shqip
Vagabond (2019)
Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip
Blood of Zeus 2020
Who Killed Sara? (2021)
For Life (2020) me Titra Shqip