Locke & Key (2020) me Titra Shqip

Locke & Key (2020) me Titra Shqip

Feb. 07, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 07, 2020
10
2Sezoni 2 Oct. 22, 2021
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Carlton Cuse
Regjizori

Aktorët

Connor Jessup isTyler Locke
Tyler Locke
Emilia Jones isKinsey Locke
Kinsey Locke

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Prodhuar, ndër të tjera, nga drejtori i It Andy Muschietti, origjinali i Netflix Locke & Key është një serial i mbinatyrshëm i bazuar në komik me të njëjtin emër nga Joe Hill dhe Gabriel Rodriguez, një përshtatje komplekse e një bote fantazie të populluar nga çelësa magjikë që japin fuqi të veçantë, në një ndërthurje midis fantazisë, fantashkencës dhe tmerrit.

 

 

Locke & Key – Për çfarë bëhet fjalë?

Jeta e tre vëllezërve shqetësohet nga vrasja e papritur e babait të tyre. Për këtë arsye, së bashku me nënën e tyre, ata kthehen në Masachusetts, në shtëpinë e të parëve të tyre (me emrin Keyhouse). Shtëpia është një vend misterioz që përmban çelësa magjikë me të cilët mund të fitojnë fuqi, por mbi të gjitha ata mund të përfshihen disi me vdekjen e babait të tyre, nëse është e vërtetë se ato janë gjithashtu objekt i frytit të një krijese të keqe.

Locke & Key (2020) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Locke & Key
Vlerësimi TMDb 8.1 643 vota
Transmetuar në dt: Feb. 07, 2020
Përfunduar në dt: Oct. 22, 2021
Sezone 2
Episodet 20
Kohëzgjatja mesatare 47 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

See (2019) me Titra Shqip
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
What If…? (2021) me Titra Shqip
50M² 2021
Blood of Zeus 2020
The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip
Vikings (2013)
Squid Game (2021) me Titra Shqip
Who Killed Sara? (2021)
Skylines 2019
Hache 2019
Stargirl 2020 me Titra Shqip