Love 101 (2020) me Titra Shqip

Love 101 (2020) me Titra Shqip

Apr. 24, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 24, 2020
2Sezoni 2 Sep. 30, 2021
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Jemi në vitin 1998 në Turqi dhe një grup nxënësish shtatëmbëdhjetëvjeçarë që nuk janë saktësisht modele, përballen me lajmin e transferimit të një mësuesi. Mësuesja është gati të largohet, por ata duan që ajo të qëndrojë dhe të japë mësim në shkollën e tyre. Në atë moment ata krijojnë një sistem: gjeni shpirtin binjak të gruas në mënyrë që ajo të dashurohet dhe të mos i braktisë ato. Ata e identifikojnë trajnerin e basketbollit si një partner të mundshëm, por është vetëm fillimi i një serie ngritjesh dhe zbritjesh që do t’i bëjë ata të reflektojnë drejtpërdrejt mbi ndjenjat dhe marrëdhëniet.

Love 101 (2020) me Titra Shqip
Love 101 (2020) me Titra Shqip
Love 101 (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Aşk 101
Vlerësimi TMDb 7.9 93 vota
Transmetuar në dt: Apr. 24, 2020
Përfunduar në dt: Sep. 30, 2021
Sezone 2
Episodet 16
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Chucky (2021) me Titra Shqip
Tell Me a Story 2018
Dexter (2006) me Titra Shqip
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
Your Honor 2020
Yasuke 2021
Almost Human (2013) me Titra Shqip
Broadchurch (2013) me Titra Shqip
Love Alarm 2019
Vikings (2013)
War of the Worlds (2019) me Titra Shqip