Midnight Mass (2021) me Titra Shqip

Midnight Mass (2021) me Titra Shqip

Sep. 24, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 24, 2021

Regjizori

Mike Flanagan
Regjizori

Aktorët

Kate Siegel isErin Greene
Erin Greene
Zach Gilford isRiley Flynn
Riley Flynn
Hamish Linklater isFather Paul Hill
Father Paul Hill
Henry Thomas isEd Flynn
Ed Flynn
Kristin Lehman isAnnie Flynn
Annie Flynn
Igby Rigney isWarren Flynn
Warren Flynn
Rahul Kohli isSheriff Hassan
Sheriff Hassan
Annarah Cymone isLeeza Scarborough
Leeza Scarborough
Annabeth Gish isDr. Sarah Gunning
Dr. Sarah Gunning

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Nga krijuesi i The Haunting of Hill House, një miniserial horror i mbinatyrshëm i lidhur me temën klasike të komunitetit të vogël. Një specialist në historitë e terrorit në shërbim të një historie që ka në qendër një prift karizmatik dhe magjepsës.

 

 

Midnight Mass – Për çfarë bëhet fjalë?

Në një ishull të vogël ekziston një komunitet njerëzish që nuk janë veçanërisht kompaktë dhe të lidhur ngushtë. Problemet shtohen me ardhjen e një të riu në vështirësi dhe një prifti karizmatik që tërheq vëmendjen e të gjithëve. Në veçanti, ardhja e së dytit përkon me një seri ngjarjesh në dukje të mrekullueshme që ringjallin ndjenjën e vakët fetare të banorëve të ishullit. Por pas paraqitjes ka mistere që banorët e ishullit nuk do të vonojnë t’i zbulojnë.

 

Midnight Mass (2021) me Titra Shqip
Midnight Mass (2021) me Titra Shqip
Midnight Mass (2021) me Titra Shqip
Midnight Mass (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Midnight Mass
Vlerësimi TMDb 7.7 96 vota
Transmetuar në dt: Sep. 24, 2021
Përfunduar në dt: Sep. 24, 2021
Sezone 1
Episodet 7
Kohëzgjatja mesatare 64 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
Chucky (2021) me Titra Shqip
Elite (2018) me Titra Shqip
WandaVision 2021
Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe (2021) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip
Narcos (2015) me Titra Shqip
The Serpent 2021
Trese (2021) me Titra Shqip
Respect 2020
Broadchurch (2013) me Titra Shqip
The Strain (2014) me Titra Shqip