Almost Human (2013) me Titra Shqip: Sezoni 1

Nov. 17, 2013
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Sezoni i parë dhe i vetëm, i përbërë nga 13 episode me 41 minuta secila, u shfaq premierë në SH.B.A., njëkohësisht me Kanadanë, nga Fox nga 17 Nëntori 2013 deri më 3 Mars 2014.

Shpërndarë0