Elite (2018) me Titra Shqip: Sezoni 4

Jun. 18, 2021
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Një drejtor i rreptë dhe katër studentë të rinj arrijnë në Las Encinas, duke sjellë një sulm të ngatërrimeve romantike, thashetheme të forta dhe një mister të ri.

Shpërndarë1