Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip: Sezoni 1

Aug. 23, 2015
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Pas një sërë paralajmërimesh ogurzeza, këshilltarja udhëzuese Madison Clark dhe pjesa tjetër e familjes së saj janë të tmerruar kur shohin se bota e tyre zbret në një makth zombish – i cili së shpejti do të bëhet realiteti i tyre i ri.

Shpërndarë0