The Strain (2014) me Titra Shqip: Sezoni 1

Jul. 13, 2014
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezoni 1 fillon historinë me Dr. Ephraim Goodweather, kreu i Ekipit Canary CDC në New York City. Ai dhe ekipi i tij janë thirrur të hetojnë një shpërthim viral me shenja dalluese të një lloji antik dhe të lig të vampirizmit. Ndërsa tendosja përhapet, Eph dhe ekipi i tij bëjnë luftë për fatin e vetë njerëzimit.

Shpërndarë0