The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: Sezoni 3

Sep. 15, 2011
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Sezoni tre hap derën për të mësuar më shumë rreth Klaus dhe Familjes Origjinale ndërsa motivet e tij për të dashur Stefan në krah të tij u zbuluan më në fund. Ndërsa Stefan zhytet më thellë në anën e errët, Damon dhe Elena luftojnë me fajin e lidhjes së tyre në rritje, edhe kur ata punojnë së bashku për ta sjellë Stefanin.

Shpërndarë0